piątek, 22 stycznia 2010

grzybobranie

... głosowanie na bloga roku zostało zakończone! Dzięki Waszym głosom mój blog znalazł się wśród pierwszych 100 z 825 zgłoszonych. Ja uważam to za olbrzymi sukces :) Bardzo Wszystkim dziękuję, że głosowaliście, że trzymaliście kciuki, że zaglądacie, czytacie i korzystacie z moich pomysłów. Jest mi bardzo miło, że mogę się dzielić tym co robię :) Mam nadzieję, że dzięki konkursowi zyskałam nowych czytelników :) Na zaszczytnym drugim miejscu znalazł się blog Pikinini o dzieciństwie, głosowanie jeszcze trwa, trzymajcie za niego kciuki!
... a teraz do rzeczy :) proponuję zabawę w grzybobranie. Wystarczy narysować na papierze grzyby i wyciąć. Najlepiej jest przygotować grzyby jadalne i trujące. My bawiliśmy się następująco: Hania i Antek wychodzili z pokoju a ja rozkładałam grzyby to tu to tam. Następnie wpadali z koszykami i szukali grzybów. A potem liczyliśmy je, segregowaliśmy, nazywaliśmy...

3 komentarze:

 1. Jak zwykle - świetny pomysł. Ale szkoda, ze się nie dostałaś do finału. Przeglądałam te blogi, które weszły do finałowej 10 i jednak myślę, że ten konkurs to żenada. Liczy się umiejętność wypromowania i liczba znajomych a nie świeżość i oryginalność bloga.

  OdpowiedzUsuń
 2. To dzięki Tobie Ola ma dziś popołudnie zaplanowane ;)

  pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za konkursowe wsparcie:)
  Mamy sporo klientów sklepu, którzy pewnie na nas głosowali więc było łatwiej.
  Twój blog powinien znaleźć się wśród laureatów. Dla nas od dawna jest prawdziwie inspirujący i bardzo odkrywczy.
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...